НІ ВІЙНІ!

 

НI ВТОРЖЕННЮ та ЗАХВАТУ!

 

 

Безвідповідальні та самогубні дії влади РФ привели Росію до політичної, економічної та етичної катастрофи.

 

Самоізолювавшись від усього світу, вони безжально відкидають свою країну на десятиліття тому!

 

Видертися з цієї ями буде ох як не просто!

 

Знадобиться допомога всіх людей доброї волі.

 

 

Війна Росії в Україні торкнулася і нашого Центру.
 
Багато родин та їхні родичі постраждали безпосередньо – у кого загинули близькі, кого торкнулася мобілізація, хто втратив житло та все нажите роками та перетворився на біженців. Багато хто постраждав побічно - економічна і політична нестабільність у Росії та Україні додала переживань за родичів і друзів, що залишилися на батьківщині.
 
Нас усіх турбують події, що відбуваються. Наш Центр - це велика міжнародна сім'я, ми всі в жаху і шоці від подій, що відбуваються, але ми не даємо собі зневіритися, ми не сидимо склавши руки. Усі вчителі, всі батьки допомагають у волонтерських центрах.
 
Та й як інакше? Ми не можемо пройти повз, замовчати або вдати, що нічого не відбувається. Адже ми – носії та представники російської мови в Німеччині, в Європі.

 

З волі долі ми багатонаціональні – колишні росіяни, українці, білоруси, чеченці, вірмени, молдавани, грузини, татари, казахи.

Нас усіх поєднує російська мова.

 

 
Що ж робити нам у цій непростій ситуації? Як реагувати на події?

 

Ми вели довгі дискусії і дійшли такого висновку - найкраще і ефективне, що ми можемо зробити - це ТВОРИТИ: ростити і виховувати наших дітей.
 
А для цього необхідний СВІТ - ПОВАГА
до один одного, незважаючи на різні погляди, думки та релігії, РОЗУМІННЯ ТА ТЕРПИМІСТЬ.
 
Давайте зберігати СВІТ у наших серцях.

 

 

 

Розвиваючі  

МУЗИЧНІ заняття  

«СОНЕЧКО»

 

Сьогодні - спільне слухання музики, спів, ритміка і танець за новітньою програмою.

 

А завтра - хороший музичний смак і відмінні соціальні навички Вашої дитини. Спробуйте і переконайтеся - це варте того!

 1. Ми приємно і з користю проведемо час, і Ви  побачите, скільки радощів  і  нових  вражень  отримає   Ваш малюк.
 2.  Ми вивчимо багато нових пісеньок і віршиків, які оптимально підійдуть для ігор з Вашим малюком.
 3.  Ви познайомитеся з іншими мамами таких же малюків, як Ваш, і зможете обмінятися думками та порадами..
 4. Наші заняття коштують не так дорого, щоб завдати шкоди Вашим фінансам.
 5. Наші заняття дуже гарної якості, тому ви ніколи не пошкодуєте витрачених грошей, сил і часу.

Заняття в групі раннього музичного розвитку «Сонечко І» для дітей від 1 до 2 років проходять раз на тиждень  і тривають 45 хвилин.

Метою курсу є:

 • розвиток музичного слуху, ритміки та співочих здібностей;
 • розвиток моторики, рухів, спритності та грації;
 • розвиток мовлення та пам’яті;
 • розвиток соціальних навичок;
 • розвиток вміння слухати та емоційно сприймати класичну  музику.

Заняття складається  із

 • спільного співу;
 • відбивання ритму;
 • пальчикових ігор, танців;
 • слухання музики;
 • знайомства з музичними інструментами;
 • ігор та спілкування.

Ми вивчимо багато пісеньок, віршиків та ігор, які Ви зможете  використовувати у вільний час зі своїми дітками.

 

ЧОМУ ДЛЯ НЕМОВЛЯТ?

Зазвичай ми не пам'ятаємо перші роки свого життя. Але вчені вже давно довели, що саме ці роки закладають основу нашого характеру, мислення і соціальних якостей. Втративши щось важливе у вихованні та розвитку дитини в перші роки життя, ми з часом буваємо  вимушені  докласти багато зусиль, щоб  надолужити згаяне. Ці прогалини у вихованні дають про себе знати найчастіше вже в школі, коли у дитини проявляються такі якості, як сором'язливість, або, навпаки, прагнення виділитися за всяку ціну або інші небажані прояви характеру.

 

Часом ми нарікаємо на те, що у молодого покоління відсутнє критичне ставлення до модної та популярної зараз музики; що у них не розвинений музичний смак і вони сприймають музику не душею, а тілом, реагуючи на популярний, але дуже примітивний ритм. Тому важливо саме тепер, коли дитина вчиться на підсвідомому рівні, продумано і цілеспрямовано, у ненав'язливій ігровій формі прищеплювати музичні та соціальні навички.

 

ЧОМУ МУЗИКА?

В    основі    курсу     «Сонечко» лежить продумана до дрібниць програма поступового розвитку в ігровій формі музичних здібностей дитини перших років життя.

 

Музичні заняття розвивають здатність емоційного сприйняття музики через виявлення зв'язку музичного твору з мімікою, жестом, інтонацією і ситуацією. Беручи участь у заняттях разом з супроводжуючим членом сім'ї, дитина вчиться чути в музиці такі емоції, як хвилювання або спокій, радість чи смуток, співчуття і жалість або мрійливість і т.д.

 

Курс в ненав'язливій формі розвиває у малят мелодійний слух через сприйняття мелодії з поступовим переходом від простих мелодій до більш складних. Тобто від мелодій з повторюваними короткими інтервалами ми переходимо до мелодій з широкими висхідними і низхідними інтервалами; від пісеньки, витриманою в одному ладі, до пісні з переходом з одного ладу в інший.

 

На заняттях діти знайомляться з різними типами ритмів через рух тіла в танці. Поряд із загальновідомими та доступними ритмами вальсу, маршу, польки і танго, поступово вводяться інші оригінальні ритми - латиноамериканськоЇ, грецької, індійської, африканської музики.

 

 

ЧОМУ В ГРУПІ?

Як будь-які інші групові заняття, наші заняття розвивають здатність дитини встановлювати і підтримувати соціальні та емоційні зв'язки як з супроводжуючим членом сім'ї, так і з іншими великими і маленькими учасниками заняття.

 

Діти вчаться зосереджувати увагу на одному з членів групи. Вони навчаються спокійно, але не замикаючись  в  собі,  перечікувати  фазу пасивної участі у спільних діях, (коли малюки тільки слухають і спостерігають), а потім швидко перемикатися на фазу активної участі, самостійно виконуючи потрібну дію.

Діти одного року вчаться проявляти свою природну дружелюбність і відношення до іншої людини, не завдаючи Їй болю: наприклад, не тягнути любовно за волосся, не щіпати і не кусати, що зазвичай терпляче зносять члени сім'ї.

 

Діти вчаться робити перші самостійні дії в групі, відірвавшись від супроводжуючого їх члена сім'ї. Наприклад, помацати музичний інструмент, взяти і віднести на місце  предмети, що використовувалися на занятті.

Діти вчаться з одного боку гармонізувати свої бажання зі звичною структурою заняття, а з іншого боку залишатися відкритими для нових елементів. Наприклад, діти усвідомлюють, що вони можуть покинути заняття тільки після виконання заключної пісні.

 

Спільне музиціювання дає простір для розвитку таких якостей як взаєморозуміння, взаємодопомога, співробітництво. Діти вчаться милуватися кимось іншим, радіти за нього, допомагати комусь іншому, дякувати йому за допомогу.